[Terminat]Concurs Jucatori

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

[Terminat]Concurs Jucatori

Mesaj Scris de Admin la data de Sam Apr 18, 2015 4:36 pm

Concursul consta in urmatoarele:
Cine aduce playeri pe server primeste un premiu.Limita minima de jucatori adusi pt a primi un premiu este de 10.
Concursul se desfasoara in perioada 18.04.2015-1.05.2015

Premii
Locul 1(Cei mai multi jucatori adusi)
1000 Monede Dragon
Rank (VIP) in fata numelui

Locul 2
500 Monede Dragon
Rank PRO in fata numelui

Locul 3

250 Monede Dragon
Rank Pro in fata numelui
Premiile pt. locul 1 2 sau 3 le puteti castiga doar daca aveti PESTE 10 JUCATORI ADUSI PE SERVER!!!!

Ceilalti playeri care participa si aduc minim 10 jucatori,dar nu se incadreaza in locurile 1,2 sau 3,castiga fiecare cate 200 x Cufar Hexagonal.
Jucatorii care aduc sub 10 playeri noi primesc 100 x Cufere Hexagonale.

Regulament.CITITI CU ATENTIE!!!
-Locul 1 ,2 sau 3 se castiga doar daca aveti peste 10 jucatori activi pe server.
-Daca ati adus unul sau mai multi jucatori si doriti sa participati la concurs,va rugam sa lasati un reply la acest topic cu numele jucatorilor adusi,sau sa contactati o persoana din staff pe joc si sa i comunicati numele jucatorilor adusi pe server.
-Nu incercati sa fentati stafful!Fiecare jucator adus este verificat pe Ip!Contul se ia in considerare doar daca jucatorul respectiv nu are conturi mai vechi pe serverul nostru.
-In cazul in care playerul X are un cont X si un cont Y pe acelasi IP ,se va lua in considerare UN SINGUR CONT.
-Va rugam sa anuntati de fiecare data numele EXACT al jucatorului adus.Pm uri de genul "Am facut reclama multa" ; "Am aduc 20 de playeri noi dar nu stiu cum ii cheama pe toti" -nu se iau in considerare.

Va uram succes!

Ultima editare efectuata de catre Admin in Mar Iun 16, 2015 8:08 am, editata de 3 ori
Admin
Admin

Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 28

Vezi profilul utilizatorului http://krixusmt2.forumz.ro

Sus In jos

Re: [Terminat]Concurs Jucatori

Mesaj Scris de Wolfy la data de Sam Apr 18, 2015 4:52 pm

Playeri adusi de mine pana acum:Doza,xKrysu,Doza si xKrysu au aceleasi Ip uri,se va lua un considerare un singur jucator.NinjaBeach(Admis),Kiing(Admis).
Am adus mai multi dar momentan nu le stiu nickul tuturor.Lista o updatez zilnic!
Update I:Bullet(Admis),xCiorapeL(Admis),SoHH(Admis),StarForce(Admis),theWAR(Admis);
Update II:IoNuTzU(Admis),MihaitzaxD(Admis),V1pErA(Admis),Mikidutza(Asta i caracterul tau,daca mai incerci o data esti descalificat.)
Update III:K3ntSt00P (Admis)  [zi slaba pentru ca am ceva probleme de sanatate si nu imi permit sa stau la PC prea mult ca sa ma ocup]
Update IV:Kabby(Jucatorul nu exista...),RazviWarrr(Jucatorul nu exista.Esti sigur ca scrii bine numele?,CuBaNeZu(Admis),Regele(Admis),KenT(Admis),AndreiSwg(Jucator Inexistent...)
Mikidutza nu e caracterul meu Neutral-Are acelasi Ip ca si tine deci nu se ia in considerare.
Update V:OpticK(Admis),qEddy(Jucator inexistent Neutral ),Jake(La fel,jucator inexistent),Macklamore(Admis),oltenia(Admis), XlXRazvan(Jucator inexistent).
Update VI:AndyYoo(Jucator inexistent),DanyJucator inexistent,

Sumar
Jucatori Adusi - 18

Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Mai 01, 2015 3:48 pm, editata de 7 ori (Motiv : .)
Wolfy

Data de inscriere : 16/04/2015

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de kosmykosmy01 la data de Dum Apr 19, 2015 10:01 am

Playeri adusi de KidiNk : BydoKat(ByDoKat si Kidnik-acelasi Ip,nu se ia in considerare) , DeadReaper(Jucatorul nu exista), Jaxx(Admis),BlackDorian(Admis),W1NNEr(Admis),Dunhils(Admis),KingLegolas(Admis)

Sumar

Jucatori adusi - 5

Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Mai 01, 2015 3:48 pm, editata de 3 ori (Motiv : .)
kosmykosmy01

Data de inscriere : 31/03/2015

Sus In jos

Mesaj Scris de DarkSoul la data de Lun Apr 20, 2015 6:09 am

Playerii aduşi de mine sunt: LendX(Admis), Onu(Admis), danishiatat(Admis), Jok(Admis), eVons(Admis), luli99(Jucatorul nu exista), OnnE(Admis), DracKeNnN(Onne si Drackenn au aceleasi ip uri,se va lua in considerare un singur cont), IcCe(Admis),illqourBlue(Admis), JackDanieL(Admis), PTK(Admis), PastadeDinti(Admis), FreNzo(Jucatorul nu exista)
Lista o voi updata zilnic.

Sumar

Jucatori adusi-12

Ultima editare efectuata de catre Admin in Vin Mai 01, 2015 3:48 pm, editata de 1 ori (Motiv : .)
DarkSoul

Data de inscriere : 18/04/2015
Varsta : 19

Sus In jos

Mesaj Scris de Admin la data de Vin Mai 01, 2015 3:51 pm

Locul 1 cu 18 playeri adusi - Wolfy

Locul 2 cu 12 playeri adusi - DarkSoul

Locul 3- Nimeni

100x Cufere Hexagonale-Kidnik(Din pacate nu te ai incadrat sa iei locul 3,trebuia sa ai minim 10 jucatori adusi.)

Md le veti primi acum,pt grade va rog sa contactati un Own pe joc.

Multumim tuturor pt participare!
Admin
Admin

Data de inscriere : 16/01/2015
Varsta : 28

Vezi profilul utilizatorului http://krixusmt2.forumz.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus